Elkom Sp. z o.o.
 
 
 
Remont elewacji dla Wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Wiejskiej 163 wykonywaliśmy w latach 2014-2015. W zakres remontu wchodziło wykonanie nowych tynków na elewacji południowej budynku , demontaż starego ocieplenia i wykonanie nowego ocieplenia na ścianie północnej.

Wykonaliśmy nowe wejścia do budynku oraz remont balkonów . Powierzchnia wyremontowanej elewacji to 2650 m2. Zastosowano technologię firmy Majsterpol z tynkiem silikatowo-silikonowym .
Foto
W roku 2009 wykonaliśmy remont elewacji dla Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Piotrkowskiej 5 w Opolu. Na elewacji znajdowały się płyty acekolowe zawierające azbest. Zarząd wspólnoty mieszkaniowej podjął decyzje aby na razie nie demontować płyt azbestowych.

W związku z tym, remont elewacji polegał na pokryciu powierzchni elewacji impregnatem wiążącym włókna azbestu a następnie pomalowaniu farbą akrylowo-silikonową. Do wykonania prac użyto materiałów firmy AKSIL z Dębicy. W ten sposób zabezpieczono powierzchnię elewacji do czasu demontażu płyt azbestowych a jednocześnie nadano elewacji nową i estetyczną kolorystykę.
 
Foto
W 2011 roku wykonaliśmy remont elewacji budynku mieszkalnego przy ul. Oświęcimskiej 88 w Opolu. Wykonano ocieplenie 2500 m2 elewacji w systemie Caparol.

Wykonano nowe posadzki wraz z płytkami ceramicznymi a także wymieniono balustrady  na  120 loggiach.
Foto
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.